טיולים בתפירה אישית

כמי שאוהבים לטייל ונושמים טבע ותרבות, ברצוננו לקחת אתכם דרך הערים, הכפרים השדות, אוצרות הטבע ובעיקר האנשים, על מנת לספק לכם חוויה ייחודית של סין שאנחנו אוהבים תוך שימת דגש על טבע, תרבות, שפה, אוכל וחוויות. אנחנו מאמינים שטיול מושלם מורכב מאין ספור חלקים. לכן סיירנו במאות מקומות ואתרים, על מנת להציע לכם מגוון של מסלולים ולספק לכם את המלונות, המסעדות האטרקציות והנופים המעניינים ביותר ובמחירים הטובים ביותר שיש לכל מקום להציע.

אנו מארגנים טיולים מכל המינים וסוגים החל מטיולי משפחות, וכלה בטיולי בוטיק, טיולי שטח, צילום, טרקים ועוד..
בתור ישראלים שחיים בסין שנים רבות ועם נסיון עשיר בארגון והדרכת טיולים אנו מכירים מקרוב את כל
המקומות וסוגי המטיילים ומתמחים בהתאמת המסלול לכל מטייל על פי צרכיו השונים ורמת הטיול השונה. הטיולים מתאימים לכל גודל של קבוצה מיחידים, זוגות, משפחות קבוצות קטנות ועד קבוצות גדולות עם ליווי של מדריך מקומי או מלווה ישראלי.
כל הטיולים שלנו הם בהתאמה אישית לכל מטייל וקבוצה. לכן לא משנה אם אתם מבוגרים או צעירים, פנסיונרים, תרמילאים או בין לבין, נוכל להתאים לכם מסלול תפור מיוחד בשבילכם עם ליווי מלא בכל השלבים של הטיול החל מההכנה ועד למטוס חזרה הביתה.

בניית תכנית טיול בהתאמה אישית לפי גודל ואופי הקבוצה.
והוצאתה לפועל ברמה הגבוה ביותר שניתן למצוא בסין.
זהיא דרך נהדרת לחסוך הרבה כאבי ראש בתכנון הטיול ולדעת שתקבלו תמורה אמיתית לכסף שהשקעתם. והכי חשוב לצאת לטיול בראש שקט להנות יותר ולחוות את סין בצורה אותנטית ויחודית.

איך זה עובד?

מטיילים בראש שקט

ארגון הטיול- לאחר סגירת מסלול הטיול ותנאי הטיול נתחיל בסגירת כל השירותים עבורכם כאשר במקביל נשלח לכם מידע חשוב על ההכנות וההתארגנויות מהארץ, ״שיעורי בית מומלצים״ ועוד. לקראת היציאה לטיול נשלח לכם מסמך עם פרטים חשובים הכוללים את כל פרטי המדריכים, המלונות, הטיסות והרכבות כמו גם הוואוצ׳רים הרלוונטיים.

אנחנו דואגים להכל

תפירת מסלול טיול אישי- אשר מתוכנן עבורכם ובהתאם לזמנים הרלוונטיים וכולל זמני טיסות ורכבות, זמני נסיעה, מלונות ספציפיים ועוד.. עלות העבודה וההצעה על המסלול האישי הינה כ-150 ש״ח בלבד אשר במידה ותסגרו עמנו את הטיול יקוזזו ממחיר הטיול. כל הצעה חדשה תהיה בעלות של 100 ש״ח.

בונים מסלול

בהתאם לשאלון והדגשים השונים נשלח לכם מסלולים לדוגמא אשר נראים לנו מתאימים עבורכם והכוללים הערכת מחיר כללית. לפי הערותיכם על המסלולים והיעדים השונים נדע כיצד לתפור עבורכם את המסלול.

יוצרים קשר

בשלב ראשוני נשלח לכם שאלון על מנת שנוכל להבין טוב יותר את אופי הטיול ורמת הנוחות שמתאימה לכם. ככל שתתנו לנו יותר מידע כך נוכל לבנות מסלול אשר יתאים במיוחד עבורכם. נשמח גם לעשות שיחת טלפון לצורך היכרות אישית.